Obsahem školení je:

Co si zjistit a jak prověřit svou schopnost splácet?

Rodinný rozpočet, splácení na zkoušku, konsolidace spotřebitelských úvěrů, co mi může uškodit při posuzování úvěruschopnosti?

Jak nenaletět nepoctivému prodávajícímu?

Např. jak prověřit že kupovaný dům, byt není v exekuci, není zatížen zástavními či jinými právy, o kterých mi kupující nic nesdělil?

Jak postupovat při výběru a prověřování realitního makléře?

Kde získat informace o postupech realitního makléře?

Na co bych si měl dát pozor při podpisu smlouvy s realitním makléřem, tj. zejména smluvní pokuty, exkluzivita + nemožnost vypovědět po určitou dobu.

Jak pro sebe vyjednat výhodnější smlouvu?

Jak postupovat při hledání nejvhodnějšího hypotéčního úvěru?

Kde a jak získat informace o různých produktech na trhu a jejich vhodnosti pro řešení mé situace?

Jak se vyznat ve smlouvách o úvěru a kde hledat úskalí těchto smluv?

Např. úskalí smluvních pokut, poplatků a dalších nevýhodných ustanovení.

Někdo mě žádá o pomoc při získávání úvěru – je vhodnější být spoludlužníkem či ručitelem a co se stane, když se zaručím svou nemovitostí?

Co dělat nemůžu-li nezaviněně splácet?

Např. jsem přišel o práci, jsem dlouhodobě práce neschopen pro nemoc či úraz.

Kdy a jak je pro mne výhodné změnit smlouvu o hypotéčním úvěru? 

Školení provede zdarma v rámci osvětové činnosti:

Libor Stoklásek, jednatel společnosti BROMET invest s.r.o.

Jsme stabilní společnost s více než desetiletou tradicí, která poskytuje finanční služby. Pro naši společnost je důležité nejen získat, ale i udržet důvěru klientů, spolupracujících subjektů a finančních institucí. V rámci této akce si klademe za cíl stát se oporou při Vašem zásadním rozhodnutí vzít si hypotéku na realizaci svého bydlení. Chceme, aby toto Vaše rozhodnutí bylo obezřetné a provedeno po získání  pro rozhodnutí stěžejních informací. Našim cílem není získat Vás, jako klienta, ale naučit Vás se orientovat ve „finančním kolotoči“, abyste neutrpěli žádnou újmu. Samozřejmě budeme rádi, když v nás získáte důvěru a obrátíte se na nás s žádostí o radu v jakémkoli z výše uvedených témat. Konkrétní rada pro Vaši situaci je bonusem účasti na tomto vzdělávání (i tato činnost je bez nároku na jakoukoli odměnu pro nás).

Mgr. Ivana Svozilová, právník

V roce 2006 vystudovala Právnickou fakultu UP v Olomouci, v roce 2014 vykonala advokátní zkoušku a působila jako advokát s generální právní praxí, v roce 2015 mediační zkoušku a působila jako zapsaný mediátor, v současnosti má přerušen výkon advokacie a mediační činnosti a je firemní právník společnosti BROMET invest s.r.o. a lektorem mnoha témat spojených s ochranou právu spotřebitelů, finanční gramotností či tzv. oddlužením.

Fotogalerie

« Zpět na seznam akcí

Informace

Dne : 21.9. 2020

Od: 16:00  -  17:30 hod.

Petřivalského 1 , Přerov  

Bližší informace na emailu: kancelar@rodinka.cz

Tel: + 420 737 252 459