Duha Klub Rodinka

Rodinné centrum

Front page image

 

 

 

 

◂AJORODINKA
PORADENSTVÍ▸

O nás

Milí rodiče, prarodiče, přátelé a známí,

klub Rodinka je tady pro všechny, kteří chtějí na sobě neustále pracovat, kteří chtějí přispět svým umem, schopnostmi a dobrým srdcem k ozdravení a zlepšení svého okolí. Pro ty, kteří chtějí pro své děti to nejlepší. Pro ty, kteří chtějí načerpat nové síly, navázat nová přátelství, získat nové poznatky a inspiraci. Hlavním cílem našich aktivit je harmonizace rodinného klimatu a prevence krizových situací.

Klub Rodinka nabízí programy pro rodiny s dětmi a jejich příznivce od jednodenních přes víkendové až po týdenní pobyty v přírodě, nebo u moře. Pro mladé rodiny nabízí přípravu plavání kojenců v domácím prostředí, plavání na pobytových akcích, cvičení rodičů s dětmi od 3 měsíců, hudebně-výtvarno-dramatický program s prvky jógy zaměřený ke zklidnění, uvolnění a soustředění. V nabídce klubu jsou také přednášky a besedy s odborníky z nejrůznějších oblastí – zdravé výživy, logopedie, astrologie, numerologie, kineziologie, relaxace a psychologie.

Cílem pobytových akcí je zlepšení vzájemných vztahů jednotlivých členů rodiny, možnost výměny zkušeností a komunikace s dalšími rodinami. Všichni mají příležitost zažít radost z užitečné práce. Moderně se tomu říká ergoterapie a podle jogínů je to karmajóga.

Klub Rodinka poskytuje zájemcům řádné členství, které je dobrovolné a nabízí řadu výhod.

Rozmanitých akcí se mohou zúčastnit kromě členů klubu i všichni ostatní, kteří chtějí rozvíjet schopnosti svého dítěte jakéhokoli věku. Dětem nabízíme vzájemné setkávání se svými vrstevníky a možnost hrát si jinak než doma.

Rodinka patří pod celorepublikové občanské sdružení Duha, které nejen naší organizaci poskytuje různé dotace na provoz, ale hlavně máme možnost výměny informací, propojení akcí a inspiruje nás k další činnosti.

Uvítáme jakoukoli pomoc, podporu a spolupráci a totéž nabízíme i my. Těšíme se na všechny, kteří se spolu s námi zapojí do dalšího rozvoje klubu Rodina a na všechny, kteří mají chuť poznat nové přátele, prožít milé zážitky a přispět k všestrannému vývoji našich dětí.

Jsme tady pro všechny, kteří hledají sami sebe a chtějí pro své děti to nejlepší!!

Mgr. Ivana Čagánková
Zakladatelka klubu Rodinka

Sponzoři:

ROSSMANN
GIVT
Spolu pro mateřská centra
Podniktelský miniinkubátor
Delfíno o.s.

Donátoři:

Olomoucký kraj
Město Přerov
Ministerstvo práce a sociálních věcí
EU ESF

Kontakt
Mgr. Ivana Čagánková
tř. 17. listopadu 16
750 00 Přerov I - Město
IČO: 71174826
č.ú. -2400462318/2010 ( FIO banka)
Tel.: 777 821 943
e-mail: rodinka@rodinka.cz


Adresa klubovny

Želatovská 12
750 02 Přerov I - Město
Telefon do klubovny: 734 309 551

Sportovní klub Přerov                                                              Petřivalského 1                                                                                 750 02 Přerov I - Město