Placky s vlastním potiskem

Popis: 

Potřebujete něco, co Vás propaguje, odliší, naznačí, že někam patříte ? Abyste  dostali, co potřebujete, můžete zůstat doma nebo v kanceláři. Naše placky jsou přesně takové, jaké potřebujete. Žádné předtištěné obrázky, které si jen vyberete a dopíšete své jméno. Je to úplný originál. Navrhněte si styl, design, nápis, logo…

Cokoliv budete chtít. My placky vyrobíme a vy  si je jen vyzvednete. Můžete vybírat ze dvou velikostí a hotovou placku si pak připíchnout  na batoh nebo bundu. Pokud jste úplně bez nápadu, máme návrhy pro inspiraci, které můžete vyzkoušet. Když Vám nebude vyhovovat připichovací placka můžete mít magnetku, není problém.

Samozřejmě i na placky se dá uplatnit množstevní sleva.

Materiál: 

Placky je možno vyrobit ve dvou velikostech: 50, 58 mm. Zadní strana odznaku se špendlíkem nebo magnet, díky kterému se placka snadno přichytí k jakémukoli materiálu.

Upozornění:

Neumisťujte text nebo části vašeho motivu k samotnému okraji. Počítejte s několika milimetrovou rezervou, která skončí v záhybu placky. Počítejte prosím také s tím, že špendlík je orientován různě, není vždy ve vodorovné poloze.

Příprava tiskových dat:

  • Podklady zasílejte nejlépe ve formátu: .jpg, .pdf, png. v tiskové kvalitě
  • Podklady pro výrobu (s dalšími informacemi potřebnými pro dokončení objednávky) zasílejte na naš  E-mail: chranenadilna@rodinka.cz

*pozn. naše chráněná dílna neručí za autorská práva dodaných podkladů klientem.

V praxi to funguje tak, že pokud zvolíte např. button o velikosti 50 mm, je nutné vytvořit motiv o velikosti 50 mm (v lepším případě 46 - 48 mm aby motiv nezasahoval do okrajů a neztrácel se). Nesmíte však zapomínat na tiskové přesahy (+6 mm na průměru, tedy 3 mm na každé straně bez ohledu na velikost výrobku). Celková velikost podkladu je tedy v tomto případě 56 mm (viz obrázek vedle textu).

Pokud umíte pracovat v grafických programech využijte naše šablony a připravte si motivy sami.

Pokud neumíte pracovat v grafickém programu neztrácejte hlavu. Svoji představu sepište a pošlete na naši E-mail : chranenadilna@rodinka.cz my Vám vypracujeme návrh zdarma ( 1 objednávka = 1 návrh zdarma).

Fotogalerie

« Zpět na seznam akcí

Informace

Cena:

placka  se špendlíkem od 20 Kč

placka s magnet od 25 Kč

Cena podle provedení a velikosti.

Placky vyrábíme v průměru

 50, 58 mm.

Bližší informace na :

E-mail: chranenadilna@rodinka.cz

Tel.: +420 737 252 459

 

Dokumenty
ke stažení