Duha Klub Rodinka pořádá přednášku pro rodiče dětí ve věku 0-18 let

 

Jak zachovat klid, když vás děti štvou?

 

se známou lektorkou Irenou Kubantovou

 

ve středu 24. 4. 2024   od 16:00 - 19:00 hod.

DS Jasínka  - Jasínkova 4, Přerov (za OC Galerie Přerov)

Cena: 350 Kč 

Na místě: 400 Kč

pro členy Klubu: 300 Kč

Je pro vás výzvou, že se nedomluvíte se svým dítětem, obtížně jim nastavujete hranice anebo se dítě nedokáže na chvíli samostatně zabavit? Pokud jako rodiče děláte vše, co vás napadá, a přesto doma není pohoda a nevíte, co vašim dětem chybí, pak vás srdečně zveme na přednášku Ireny Kubantové, lektorky vyváženého přístupu k dětem v souladu s jejich vývojovými možnostmi a potřebami temperamentu. 

Na přednášce se dozvíte:

Co vzbuzuje nežádoucí chování u dětí ve věku do 4 let a co je možné změnit.

Jaké aktivity dětem nabízet a jak se děti mohou dále rozvíjet v období chození do mateřské školy.

Jak zařídit prostor pro dítě, kde se bude všestranně rozvíjet, přirozeně učit soustředění a připraví se na nástup do školy.

O lektorce:

Irena Kubantová je máma 3 dětí a žena s láskou pro lidi. Už od roku 2008 prochází vzděláváním a kurzy v oblasti péče o dítě, aby podporovala rodiče při výchově batolat i adolescentů. Díky její schopnosti identifikovat, co dětem i rodičům brání v harmonických vztazích, nachází cesty pro nastavení většího řádu a pochopení v rodinách. 

"Říkávám, že pracuji s batolaty a předškoláky, dětmi na prvním stupni ZŠ a s adolescenty - ve skutečnosti se na projevu a chování dětí především odráží to, jak dětem rozumí a jak je respektují jejich rodiče. Tedy pracuji hlavně s nimi. Pokud rodiče prakticky chápou vývojové možnosti a potřeby svých dětí a podporují jejich i svůj přirozený osobnostní typ, pak se v rodinách dějí zázraky. Zavládne činorodá radost.

Ráda se obracím k celostnímu přístupu k dítěti dle Marie Montessori a také vítám přijetí vrozené typologie osobnosti jedince. Díky těmto nástrojům se učíme s rodiči uchopit výchovu velmi individuálně s ohledem na charakter všech členů rodiny. Komunikujeme, nabízíme činnost, nastavujeme hrance i nakládáme s emocemi."

www.irenakubantova.cz

YouTube: Irena Kubantová

www.montessori-praxe.cz

Přihlášení přes Google formulář: