V pátek 14. února, na svátek svatého Valentýna, se i přes nepřízeň počasí a chřipkovou epidemii, zaplnil sál v klubu Teplo malými i velkými návštěvníky, kteří si nenechali ujít dětský karneval, který pro ně připravil  Duha Klub Rodinka. Odpoledne plné soutěží, tance a zábavy přilákalo přes 110 osob, z toho 40 dětí.

Program vedla hlavní organizátorka teta Martina, která si pro děti připravila spoustu zajímavých úkolů a soutěží, o hudební doprovod se postaral Vašek se svou kytarou. V předsálí byla pro děti připravená tvořivá dílnička a taky fotokoutek. Nechyběl ani bufet s drobným občerstvením v podobě jednohubek se zdravými pomazánkami a výbornými domácími muffiny.

Všechny masky byly nápadité, veselé a barevné a proto jsme nehodnotili, která z nich je ta nejkrásnější, ale každé dítě si za odměnu odneslo sladkost, pitíčko a pamětní list na karnevalové radovánky. Rodiče, kteří přišli v masce, byli oceněni speciální sladkou domácí odměnou. A které že masky za námi přišli? Viděli jsme Rumcajse s Mankou a Cipískem, víly, čarodějnice, námořníky, čertíky, kovboje, ale i třeba jednorožce, Spidermana a myšku Minii.

Na závěr nechyběl všemi oblíbený rej masek na písničku Mašinka a skupinová fotografie.

Děkujeme všem, kteří přišli a strávili s námi příjemné odpoledne.