Duha Klub Rodinka pořádá přednášku na téma:

Práce s emocemi při výchově dětí

Jak pracovat se svým prožíváním v náročných situacích a být pro své dítě emocionální oporou s terapeutkou Bc. Simonou Hájkovou

 

v pátek 15. 3. 2024  od 10:15 do 11:30 hod.

Cena: 120 Kč  , pro členy Klubu: 100 Kč

Na adrese: Světluška - Šířava 27, Přerov (ve 2. patře s výtahem)

 Stalo se vám někdy, že jste se na své dítě obořila, když zdržovalo při odchodu z domu a pak jste toho litovala? Že jste nevěděla, jak se vyznat v protichůdných emocích, které ve vás mateřství vyvolává? Přijde vám, že si se svým dítětem někdy nerozumíte, jako kdybyste mluvili každý jiným jazykem? S maminkou a psycholožkou Simonou Hájkovou si tyto situace projdeme a naučíme se je efektivně řešit. 

Děti se teprve učí se svými emocemi pracovat. My rodiče jsme jim v tomto velkou oporou a vzorem. Naším úkolem je být jejich bezpečnou náručí, kde postupně začnou své emoce regulovat. Proto se ale i my potřebujeme naučit, jak zpracovat vlastní silné emoce. Terapeutka Simona Hájková nám ukáže praktické tipy pro zklidnění v emocionálně náročných situacích. A předvede nám tyto uklidňující techniky na modelových situacích, které rodiče malých dětí velmi dobře znají.Takže můžeme prostřednictvím relaxačních technik, meditace apod. nabýt opět své ztracené rovnováhy. Na přednášce bude také prostor pro vaše otázky a postřehy.

Přihlášení přes Google formulář:

                  

 

Z přednášky bude pořízen videozáznam. 

SPONZOŘI: Olomoucký kraj, MPSV, Přerov