• Kroužek je určený pro  děti od 3,5 let.  
  • Lekce probíhá formou skupinové či kolektivní práce a cílem kroužku je nemít ostych při mluvení v angličtině.
  • Děti se na kroužku učí základní anglická slovíčka a jednoduché věty prostřednictvím her, básniček, písniček, pohybových aktivit, pracovních listů, videí a dramatizací.
  • Součástí výuky jsou i hudební aktivity na uvolnění, při nichž využíváme netradiční hudební nástroje (tibetské mísy, boomwhackers, citera, dešťová hůl, bonga, bubínky) a techniky (dechová a hlasová cvičení).  

Děti se naučí nejen základním barvy, čísla ale také tématická slovíčka k ročním obdobím a svátkům jako jsou například Velikonoce, Vánoce, ale i typicky anglický svátek jako je například HALLOWEEN, kdy děti mohou přijít v maskách. Lektorka děti učí  hravou formou  jednoduché zdvořilostní fráze a pokyny. Oblíbené jsou také hudebně pohybové hry a anglické písničky.

 

Hrazeno z dotace Statutárního města Přerova, dotace Olomouckého kraje, dotace Duhy.

                              

 

 

 

Fotogalerie

Reference


Radim Trnčák -Hravá angličtina DS JASÍNKA

V Přerově 26.3.2021

Ellinka byla na video lekci angličtiny moc nadšená, já si tu chvilku taky užil. Už aby byla školka zase otevřená. Ellince se tam moc libí... a vy se o děti úžasně staráte tohle není práce, ale posláni. Máme s manželkou jen slova chvály, angličtina je takový příjemný bonus, když jsme doma... snad bude brzy příznivější situace a děti si vše vynahradí. 

 

« Zpět na seznam kroužků

Informace

Adresa

Jasínkova 4, Přerov 75002

Cena:

1 500 Kč / 10 lekcí

1 300 Kč / 10 lekcí pro členy Klubu

Od – Do:
05. 10. 2023 – 06/2024

Den:
pátek

Čas:
16:00 – 16:45

Pro koho:
děti  3,5 - 6 let

Lektor:

Markéta  Čagánková

Kontakt:
+ 420 604 314 507

Přihlášení do kroužku zde: